Guests
We have 25 guests online
Recommended
Tłumacz
LoginImieniny:
Dzisiaj : Tymoteusza Michala Jutro : Anieli Jerzego
Statistics
Content View Hits : 1815582

„Młodzi przeciw przemocy”

There are no translations available.

przeciw przemocyUczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Kurowie wzięli udział w projekcie „Młodzi przeciw przemocy”, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII), a jego głównym celem jest uświadomienie młodzieży jakie konsekwencje życiowe niesie za sobą postępowanie przemocowe oraz przybliżenie uczestnikom zasad definiowania przemocy.

 


Projekt odpowiada na zapotrzebowanie zgłaszane głównie przez dzieci i młodzież oraz ich rodziców/opiekunów na realizację tego typu zajęć, a tematyka zajęć obejmowała zagadnienia związane z identyfikowaniem przemocy, sposobem reagowania na przemoc oraz nauką skutecznego radzenia sobie w sytuacjach związanych z przemocą, wskazywała instytucje i osoby kompetentne do udzielania wsparcia i pomocy osobom doświadczającym i stosującym przemoc.
Naszym przewodnikiem po tych trudnych zagadnieniach był pan nadkomisarz, Robert Faryniarz, z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, który w bardzo przystępny sposób przedstawił dzieciom i młodzieży zagadnienia związane z przemocą. Zajęcia miały formę warsztatów, w których dzieci uczestniczyły w sposób aktywny, chętnie angażując się w poszczególne zadania. Zyskaliśmy wiedzę na temat sposobów radzenia sobie w sytuacji, w której my lub osoby z naszego otoczenia doznają przemocy. Życzymy sobie, abyśmy nigdy nie musieli z tej wiedzy skorzystać!

przeciw przemocyprzeciw przemocyprzeciw przemocy

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Random image
apel1.JPG