Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Tłumacz
Zaloguj sięImieniny:
Dzisiaj : Heleny Wieslawy Jutro : Emilii Iwony
Statystyka
Odsłon : 1335988

Lokowanie produktu

sukulentySzanowni Państwo!
Samorządowe Centrum Kultury – Transgraniczne Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie oraz Ogród Botaniczny w Niegoszczy zapraszają grupy przedszkolne i szkolne na zajęcia edukacyjne pt.: „Sukulentowo - karnawałowo”, czyli słów kilka o tym, jak rośliny przystosowały się do gromadzenia wody i składników odżywczych na trudne czasy.

W ogrodzie w Niegoszczy  uczestnicy dowiedzą się m.in. czym są sukulenty, gdzie występują oraz jakie mają wymagania, a także zobaczą bogatą kolekcję tychże roślin. Będą mogli również przygotować ozdobną doniczkę i posadzić roślinę.
Z kolei w centrum edukacji w Sarbinowie młodzi badacze przeprowadzać będą szereg eksperymentów, które przeniosą ich w fascynujący świat roślin w skali makro. Zakończenie zajęć odbędzie się iście karnawałowo. Uczestnicy wykonają maski z motywami roślinnymi.
W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr tel. 94/711-01-51.  

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BIP

baner
Kalendarz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szukaj
Losowe zdjęcie
choinka4.JPG